W-4.díl-Setkání se Specialisty

16. září 2012 v 18:14 | Becky |  Winx příběhy

Setkání se Specialisty

Když Winx seběhly několik poschodí konečně se mohly obejmout se Specialisty, všichni si začali povídat a byli rádi že jsou zase se svíma miláčkama. No teda skoro všichni-Helius nikde neviděl Floru. Myslel si: Layla taky chybí, možná že jsou na zahradě. Jen si to domyslel běžel na školní zahradu. Helie, kam běžíš? zeptal se ho Timmy. Najít Floru, není tady možná bude na zahradě. odpověděl Helius. Helie, počkej! Floru na zahradě určitě nenajdeš. vzpoměla si Bloom. No, a kde ji teda najdu? No, to se těžko vysvětluje. Flora je ve školní nemocnici. dodala ještě Bloom. Ve školní nemocnici? Co se stalo?! zeptal se zmatený Helius. Flora s Laylou se stratily na výletě v lese. Zabloudily a měly společnost- TRIX. Sice jsme je našly, ale bylo pozdě, obě ležely na zemi a vypadá to s nimi vážně. dodala Musa. A kde ji najdu? zeptal se ještě Helia. Vyjdeš tři poschodí a vedle schodů jsou na levé straně dveře, to je nemocnice a pak už jenom půjdeš do třetích dveří v pravo. dodala Bloom. Díky, zatím ahoj! řekl Helia a zmizel.
No a kde jsou vlastně pixies? vzpoměla si Stella. To je to co jsem vám chtěla říct. procházela kolem Winx Faragonda. Pixies šli na oslavu výročí Pixieské vesnice. Nestihli se s vámi rozloučit, už měli velké zdržení. To je mi teda líto, Digit se se mnou mohl alespoň rozloučit. řekla Tecna. Tecno, teď sem tu já, co by si řekla na výlet do lesa? zeptal se Timmy. Timmy, děkuju za nabídku, bylo by to sice moc fajn ale víš přece co se stalo Layle a Floře. řekla Tecna.

Mezitím Helie vkročil do pokoje Layly a Flory. Floro? Jsi to vůbec ty? zeptal se, ale asi jen sám pro sebe, stejně by ho nikdo neslyšel. Sám pro sebe si začal číst zranění Flory. Když dočetl vzpoměl si: Floro, přinesl sem ti nějaké obrázky květin. Snad se ti budou líbit. Položím ti je tady na stůl až se probudíš kamarádky ti je můžou ukázat.
Skay jak se máš? Já se teda nemám nic moc za chvíli budou zkoušky. řekla Bloom. Opravdu? No tak to aby ses teda začala učit. No a kde je Kikou, má přeci zvyk být vždycky s tebou ne? No, jo Kikou! Ale ne, kde jenom vězí? Možná že okusuje rostliny Flory! Bloom rychle pustila ruku Skaye a běžela do školy. Bloom, počkej! křikl Skay a běžel za Bloom. Bloom, kam jdeš? zeptala se Stella a a běžela za Bloom a Skayem. Brandona tam samozřejmě nechala. Bloom, počkej, kam letíš? Odpověď se od Bloom nedočkala ale odpověděl ji Skay: Běží za Kikouem asi kouše Flořiny kytky. Bloom otevřela dveře do Flořina pokoje a Kikou tam ležel pod listem květiny s plným břichem. No teda Kikou! To je spoušť! Zlobivý králíček, tohle se přece nedělá.řekla s hrůzou Bloom. No a měla pravdu: Všechny nádherné květiny měly rozkousané stonky, dokonce i Flořina vypěstovaná Mluvící kytka byla uplně zničená. Najednou přiběhl Skay se Stellou. Páni, tohle udělal Kikou? zhrozil se Skay při pohledu na Flořin pokoj. Najednou Stella vykřikla: Nejdřív to jsou Flořiny kytky a příště to bude můj šatník! Ale Stello, tohle byla jenom nehoda, teď je hlavnější jak to říct Floře. Nemůžeme jí to přece říct když je nemocná, mohlo by se jí něco stát! řekla Bloom s velkými obavami o kamarádku...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama