W-3.díl-Zpátky ve škole

13. září 2012 v 14:45 | Becky |  Winx příběhy

Zpátky ve škole

Když Winx dorazily do školy z Layliny kapsy vyletěla zmatená Brepta. Brepto! Tak tady jsi, všude jsme tě hledaly! vykřikla s údivem Bloom. Já, no... Co se stalo Floře a Layle? zeptala se. Hm, to ještě nevíme. Právě je odvážejí ošetřit. Ale vypadá to celkem vážně. řekla Faragonda. Statistiky říkají že by měly mít jen pár škrábanců a tak jednu zlomeninu. řekla s klidem Tecna. Co že? Ty musí mít nejméně 3 zlomniny Tecno! nepochopila statistiky Musa. No, Musa má pravdu, Tecno. přitakala Stella. I já si myslím že budou mít pak 3-4 zlomeniny. souhlasila Bloom. Nezajdeme se najíst? zeptala se Bloom. Jo, já teda souhlasím. Už mám pěkný hlad, šly jsme za Laylou a Florou pěkně dlouho. přitakala Stella. Všechny Winx souhlasily. Mňam, ten zeleninový salát je moc dobrý, škoda že tu není Flora. pomyslela na Floru Musa. Když se Winx najedly zavolala si je Faragonda do ředitelny.
Takže, Winx s Florou a Laylou to vypadá velmi špatně. Zatím ještě spí, ale můžete se za nimi podívat. řekla se smutkem Faragonda. Jak špatně? Co jim je? udivila se Stella. To uvidíte na jejich pokoji. Tak běžte, pustíme vás tam nejdýl na hodinu. Pokoj mají v oddělení nemocnice 3. dveře v pravo. Děkujeme paní ředitelko! řekla Tecna když běžela ze dveří. Když Winx přišly k Layle a Floře Musa slabě zaklepala a otevřela dveře. Páni, je to o hodně horší než mi řekly statistiky! vykřikla Tecna. A opravdu: Layla i Flora byly zasádrované skoro celé, kromě hlavy a kousku zad. Bloom pomalu četla zranění Flory:
Levá noha zlomená na 2x
Pravá noho zlomená na 3x
4 zlomená žebra
7 zlomených obratlů
Levá ruka zlomená na 2x
Pravá ruka zlomená na 4x
Zlomená klíční kost
Cože?! zhrozila se Musa. Vždyť to je strašný! A najednou slyšely číst Stellu zranění Layly:
Levá noha zlomená na 3x
Pravá noha zlomená na 3x
3 zlomená žebra
8 zlomených obratlů
Levá ruka zlomená na 5x
Pravá ruka zlomená 1x
Páni! Tak to je teda hustý! řekla ještě Stella. No tak, Stello, jsou to chudáčkové! napomenula Bloom. Holky, co kdyby jsme přinesly Floře nějaký kytky ze zahrady? napadlo Musu. Dobrý nápad Muso, tak až sem půjdeme zítra. odpověděla Bloom. Nejednou uslyšely venku rámus. Běžely se podívat co se to děje a co nevidí: To jsou přeci specialisté! Holky podívejte, to jsou kluci! křikla Bloom. Floro, támhle je Helius! zvolala Tecna. Tecno, Flora spí, je nemocná, pamatuješ? řekla Stella. Jo, a jo, vlastně nějak si nemůžu zvyknout. řekla Tecna. Ahoj, holky, zítra se zase uvidíme... pomyslely Winx a běžely za kluky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama